Úvod » Novinky » Coffee&Co na festivale Bažant Pohoda

Coffee&Co na festivale Bažant Pohoda

Počas festivalu Bažant Pohoda vás pozývame do kaviarne Coffee&Co v Rádio(aktívnej zóne)_FM. Okrem našej/vašej štandardnej ponuky sme pre vás pripravili aj niekoľko prekvapení.

Festival Bažant Pohoda je najnavštevovanejšie multikulturálne open-air podujatie na Slovensku a fenomén sám osebe. Svojou filozofiou, poskytnúť návštevníkom to najlepšie nielen z oblasti kultúry ale aj v oblasti služieb, je jedinečným.

Preto sme sa rozhodli tento rok preniesť atmosféru našej kaviarne a kvalitu produktov priamo na letisko v Trenčíne a prežiť tú magnetizujúcu atmosféru spolu s vami.

 

Kde nás nájdete?

V Rádio(aktívnej zóne)_FM, stan Rádia_ FM

 

Čo sme pre vás pripravili?

 

  • Coffee&Co je Eco!
    Vráť náš kelímok späť a dostaneš 10% zľavu. Platí počas festivalu Bažant Pohoda 7. - 9. 7. 2011
  • Užívaj si pohodu v Coffee&Co aj po skončení festivalu! Preukáž sa náramkom z festivalu Bažant Pohoda u nás v kaviarni a dostaneš 10% zľavu. Následne ti bude vystavená nová vernostná karta na tvoje meno, ktorá ťa automaticky oprávňuje na 10% zľavu.
  • Stratili ste sa a neviete sa na rozľahlom letisku nájsť? Máme pre vás "MEETING POINT" vo forme veľkého nafukovacieho kelímka. Bude dostatočne vysoko a svietiť na oranžovo, takže je ideálny ako styčný bod na miesto stretnutia!
  • Vítanie slnka patrí k najmagickejším momentom festivalu. Tým, ktorí vydržia až do tohto okamihu, budeme rozdávať kávičku ZDARMA. Príďte si to užiť s nami a príjemne sa naštartovať do nového festivalového dňa!

 

Pošlite článok:
* Povinný údaj