Úvod » Novinky » Coffee&Co opäť na festivale Bažant Pohoda

Coffee&Co opäť na festivale Bažant Pohoda

Doprajte si kvalitnú kávu aj počas festivalových dní.

Už len pár dní nás delí od letnej hudobnej udalosti roka – festivalu Bažant Pohoda. Vlani sme, po prvý krát, priniesli atmosféru skutočnej kaviarne priamo na letisko v Trenčíne a užili si s vami nezabudnuteľné festivalové chvíle. Prijali ste nás fantasticky, preto sme si tento rok nemohli nechať ujsť. Navyše vám prinášame niekoľko noviniek:

  • Nájdete nás na 3 miestach. Snažili sme sa stánky s kaviarňami plošne rozložiť tak, aby ste k nám mali odvšadiaľ blízko: Rádio(aktívna zóna)_FM, 2 stánky v Gastrozónach
  • Akú ponuku môžete očakávať v stánkoch Coffee&Co? Našu vlastnú zmes kávy, ktorú vám aj na festivale pripravíme priamo v profesionálnych kávostrojoch. V ponuke nesmú chýbať naše skvelé domáce torty, focaccia, Fresh – čerstvá pomarančová šťava. Pre tých, ktorí priveľmi neholdujú pivu, budeme mať v ponuke odrodové vína z vinárstva roka – Karpatskej Perly.
  • Ak budete mať predsalen problém nájsť nás, určite vám pomôže zorientovať sa náš nafukovací oranžový kelímok - Meeting point.
  • Jeden z najmagickejších okamihov festivalu, Vítanie slnka, si takisto nenecháme ujsť. Tak, ako vlani, aj tento rok budeme rozdávať kávu zdarma. Tešíme sa na všetkých vytrvalcov, aby sme spolu naštartovali nový festivalový deň.
  • Užívajte si pohodu v Coffee&Co aj po skončení festivalu! Preukážte sa náramkom z festivalu Bažant Pohoda u nás v kaviarni a dostanete 10% zľavu. Platí do konca roka alebo do odvolania.

Aktivity spoločne s Rádiom_FM

  • Ak radi a o všetkom twittujete, tak potom máte šancu spojiť príjemné s užitočným. A ešte k tomu vás zásobíme kávou počas celého festivalu zadarmo. Spoločne s Rádiom_FM sme vyhlásili aktivitu Twitter redaktori, ktorá vám toto všetko umožní:) Viac info.
  • V Rádio(aktívnej zóne)_FM máte šancu stretnúť svojich obľúbených interpretov... Ako? Sledujte, viac info čoskoro…

 

Pošlite článok:
* Povinný údaj