Úvod » Novinky » Naša festivalová kaviareň mala na festivale Grape veľký ohlas

Naša festivalová kaviareň mala na festivale Grape veľký ohlas

Koncept kvalitnej kávy sa osvedčil na ďalšom zo slovenských festivalov.

Túto letnú sezónu sa Coffee&Co zaradilo na festivalovú mapu na Slovensku. Pri výbere podujatí  sme zvažovali kvalitu podujatia z pohľadu celkového charakteru, cieľovej skupiny, programu a v neposlednom rade úrovne služieb. V auguste sme si do hľadáčika zadali Grape festival na letisku v Piešťanoch.

Grape festival mnohí odborníci, ale i účastníci, považujú za malú Pohodu. Určite to nie je hanlivé prirovnanie, práve naopak, už v druhom ročníku byť prirovnávaný k najprestížnejšiemu festivalu na Slovensku dáva usporiadateľom znamenie správneho smeru.

Z nášho pohľadu, ako exkluzívneho Coffee partnera, môžeme naše pôsobenie smelo prirovnať k tomu na Bažant Pohode, a to všetko pri tretinovom počte účastníkov a o deň kratšom trvaní festivalu. Pre lepšiu predstavivosť, opäť prinášame štatistiky premietnuté na výkonnosť niektorých našich pobočiek:

  • Kávy sa predalo toľko, ako za 3 dni na všetkých našich pobočkách (15) v rovnakom období
  • Predaj toriet môžeme prirovnať k predaju za jeden týždeň na pobočkách Michalská, Laurinská v Bratislave a Farská v Žiline spolu
  • Panín sa predalo porovnateľné množstvo ako na Laurinskej počas dvoch týždňov, Freshov sa predalo dokonca viac, ako za celý mesiac júl tiež na tej istej pobočke
  • Veľký úspech zaznamenalo aj víno, ktorého sme oproti Pohode predali o 50% viac. Za zmienku určite stojí aj zmena, ku ktorej sme pristúpili a nahradili Karpatskú perlu za Mavín

Na záver sa radi podelíme o pár zákulisných informácií. Na našej káve si pochutnávali nielen samotní návštevníci festivalu, ale tiež účinkujúci, dokonca aj tie najväčšie hviezdy. Priamo do backstage sme niekoľkokrát zaniesli kávu pre skupiny Interpol, Hurts, Marina and the Diamonds a The Wombats. Niektorí z interpretov neobišli ani našu festivalovú kaviareň. Pomerne častým návštevníkom bol Lasky z Pary, členovia skupiny United Flavours, zahliadli sme aj Bystríka.

Osobitné poďakovanie patrí nášmu personálu, ktorý počas festivalu vydal zo seba maximum a pracoval v plnom nasadení a s úsmevom na tvári počas celej prevádzkovej doby festivalovej kaviarne!

 

Pošlite článok:
* Povinný údaj