Úvod » Kto sme

Kto sme

Povedať, že Coffee&Co je v prvom rade kvalitná káva, domáce koláče a príjemná atmosféra je síce pravda, ale sotva to vystihuje celý príbeh...

Prvú kaviareň sme otvorili už v roku 2001 a od tej doby píšeme históriu najväčšej kaviarenskej siete na slovenskom a českom trhu. Momentálne prevádzkujeme 15 kaviarní na Slovensku a 16 kaviarní v Čechách.

Naše kaviarne priniesli na slovenský a český trh nový typ zákazníka a novú kultúru pitia kávy. Sme priekopníkmi služby take away. Poskytujeme komfortné sedenie „obývačkového typu“, kde si môžete v pohodlí kresiel vychutnať svoju kávu, prečítať dennú tlač, alebo knihu, alebo pripojiť sa na wifi a vybaviť pracovné záležitosti... jednoducho, stali sme sa súčasťou dennodenného života nášho zákazníka.

Káva je „srdcom“ nášho organizmu, a preto jej prikladáme náležitú pozornosť. Zmes kávy, s ktorou sa stretávate v našich kaviarňach, je exkluzívnym blendom namiešaným špeciálne pre našu spoločnosť so zreteľom na chuťové preferencie stredoeurópskeho konzumenta kávy. To je však len polovica úspechu. Tá druhá je v rukách našich baristov, ktorí sa po zasvätení do tajomstva prípravy kávy stávajú majstrami v jej príprave.

Okrem kávy a kávových špecialít nájdete u nás široký sortiment koláčov, tort a drobného pečiva, ktoré pečieme v našej vlastnej pekárni. Všetky výrobky, ktoré u nás nájdete, sú výsledkom našich originálnych receptúr, ktoré neustále vylepšujeme a zároveň  pracujeme na novinkách.

Toto je úvod do nášho príbehu... Pokračujte v ňom s nami, veríme, že sa vám bude páčiť a že vám bude chutiť:-)