Úvod » Pekáreň

Pekáreň

Všetky cukrárenské a pekárenské výrobky, ktoré máme v ponuke, pečieme v našej vlastnej pekárni v Modre. Pekáreň sme otvorili na jeseň v roku 2006. Od tohto obdobia sa naše torty, koláče, slané i sladké pečivo dostali do kvality dnešnej podoby.

Všetky produkty sú výsledkom vlastných originálnych receptúr. Kvalita je prvoradým kritériom vo všetkom, čo robíme. Pri výrobe používame iba čerstvé výberové suroviny. Maslo nenahrádzame margarínom, pracujeme s 36% smotanou a s čokoládou so 70% podielom kakaa. Celá výroba je ručná práca. Náš pekárenský tím vedie odborníčka na výživu, ktorá stojí od zrodu pri všetkých výrobkoch, dbá o dodržiavanie pravidiel hygieny a správneho zaobchádzania so surovinami.

V októbri 2010 získala pekáreň v Modre certifikát ISO 22000. Medzinárodná norma 22000:2006 „Systémy manažérstva bezpečnosti potravín"  je prispôsobená pre organizácie v potravinárskom reťazci, ktoré chcú garantovať svojim zákazníkom, že ich produkty sú vyrobené s nadštandardnými požiadavkami na bezpečnosť potravín. ISO 22000 je norma platná pre celý svet a zahŕňa mimo iného požiadavky HACCP.